Polskie Bordeaux
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Autor Wiadomość
Admin
Admin



Registration date : 21/03/2008 Liczba postów : 32 Skąd (w PL) : warszawa Skąd (w FR) : bordeaux

Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow Vide
PisanieTemat: Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow   Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow EmptyWto Cze 05, 2012 7:04 pm

W czwartek, 14 czerwca o godzinie 19:00 w ATHENEE MUNICIPAL w Bordeaux odbedzie sie spotkanie i prezentacja Szkoly Polskiej w Bordeaux KLEKS.

Serdecznie zapraszamy rodzicow i wszystkich zainteresowanych.
Wiecej informacji na blogu : http://szkolapolskawbordeaux.blogspot.fr/
Powrót do góry Go down
justyna




Registration date : 15/06/2012 Liczba postów : 33 Skąd (w PL) : Skąd (w FR) : Talence

Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow Vide
PisanieTemat: Re: Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow   Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow EmptyPią Cze 15, 2012 1:55 pm

Dzięki za spotkanie i prezentację Smile
Cieszę się, że jest taka inicjatywa i że są w Bordeaux Polacy, którzy myślą o przyszłości swoich dzieci, nie tylko jako Francuzów Smile
Powrót do góry Go down
kasiaL

kasiaL


Registration date : 04/05/2008 Liczba postów : 165 Skąd (w PL) : Warszawa Skąd (w FR) : Bordeaux

Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow Vide
PisanieTemat: Re: Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow   Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow EmptyPią Cze 15, 2012 4:38 pm

dzieki za mily post :-)
tak, tak wdrazamy polskosc naszym dzieciom Laughing
(ja jestem ta kasia ktora mowila wczoraj...)
Powrót do góry Go down
justyna




Registration date : 15/06/2012 Liczba postów : 33 Skąd (w PL) : Skąd (w FR) : Talence

Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow Vide
PisanieTemat: Re: Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow   Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow EmptySob Cze 16, 2012 6:17 pm

Miło było spotkać Cie Kasiu na żywo i tu wirtulanie Smile

Widzę, że forum nie jest zbyt aktywne Wink, więc może tu napiszę o swoich wnioskach i wątpliwościach pozebraniowych, może ktoś będzie miał ochotę dołączyć swoją opinię albo pomysł albo coś Wink
Mój syn będzie miał 4 lata, więc załapuje się do najmłodszej grupy. Nie jest dla mnie jasne, czy te dzieciaki będą miały 2 czy 3 godziny zajęć. Po przemyśleniu stwierdzam, że jestem zdecydowanie za 3-ma godzinami. Raz w tygodniu to i tak mało, a już od początku przedszkola maluchy są "zajęte" cały dzień, więc nie sądzę, żeby 3 godziny to było dużo a już na pewno nie za dużo. Na spotkaniu nie zostało doprecyzowane, jaka jest różnica między atelier i lekcją... zwłaszcza w przypadku 3-5-latków nie wiem, czy da się to rozróżnić... ale nie jestem pedagogiem, więc jako laik mogę wiele niewiedzieć Wink Tak z ciekawości pytam Smile
Ogólnie forma i treść zajęć zaproponowana za spotkaniu jest bardzo fajna! Największym problemem i wyzwaniem pozostaje konsekwentne pilnowanie, żeby dzieci cały czas mówiły tylko po polsku. Wiadomo już mniej więcej, jak liczne będą klasy?
Sprawdziłam też na mapie, gdzie jest ta szkoła i jest dobrze! Razz Wcale nie jest tak daleko jak mnie się wydawało na początku Smile
Ciągle pozostaje otwartą kwestią, co rodzice mają robić w czasie zająć. Odstawiamy dzieciaki i zajmujemy się sami sobą czy może możemy liczyć na coś bardziej zorganizowanego Wink Każdy wariant jest ok, ale im wcześniej będzie się można do niego przygotować, tym lepiej.
No i jeszcze... marzy mi się klubik malucha Razz Nawet z dziećmi pod opieką rodziców Wink

To tak krótko i na gorąco, bo pogodna sobota nie sprzyja długiemu siedzeniu przed kompem Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow Vide
PisanieTemat: Re: Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow   Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow Empty

Powrót do góry Go down

Szkola polska w Bordeaux - zebranie dla rodzicow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
Polskie Bordeaux :: Dzialalnosc :: Szkola polska -