Polskie Bordeaux
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

Super inicjatywa :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Autor Wiadomość
weraks




Registration date : 30/03/2010 Liczba postów : 1 Skąd (w PL) : Dąbrowa Górnicza Skąd (w FR) : Bordeaux

Super inicjatywa :D Vide
PisanieTemat: Super inicjatywa :D   Super inicjatywa :D EmptySro Mar 31, 2010 1:42 am

Witam Very Happy
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się ucieszyłam że istnieje takie forum Smile
Byłam już parę razy w Bordeaux, a teraz zapadła poważna decyzja o dłuższym wyjeździe ..
Tak wiec w tym przepięknym miejscu będę już pod koniec kwietnia:) Mam nadzieje że istnieje możliwość zorganizowania jakiś polskich wypadów, zawsze to jakaś pociecha dla tęskniących za krajem Smile Nom i okazja do spotkania fajnych ludzi Smile
Hm.. mam tylko jeden problem, boję się mówić po francusku, jakaś śmieszna bariera której nie mogę przełamać ;/ mam nadzieję że to się zmieni w trakcie pobytu jak oswoję się z nową sytuacją, ale może wiecie o jakiś kursach dla polonii w bdx??
Powrót do góry Go down
kasiaL

kasiaL


Registration date : 04/05/2008 Liczba postów : 165 Skąd (w PL) : Warszawa Skąd (w FR) : Bordeaux

Super inicjatywa :D Vide
PisanieTemat: Re: Super inicjatywa :D   Super inicjatywa :D EmptySro Mar 31, 2010 11:12 am

hej, hej, czekamy wiec na twoj przyjazd do Bordeaux.
Forum jest malo aktywne ale spotykamy sie czesto. Co do kursow to sa, nie specyficzne dla Poloni ale ogolne - Français Langue Etrangère

Zreszta jak tu przyjedziesz nie bedziesz mial(a?) wyjscia - bedziesz musial(a) Wink

Aby przegladac inne tematy tego forum, trzeba sie zapisac
Powrót do góry Go down

Super inicjatywa :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
Polskie Bordeaux :: Informacje ogolne :: Dzialanie forum -