Polskie Bordeaux
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

Otwarcie strony

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Autor Wiadomość
Admin
Admin



Registration date : 21/03/2008 Liczba postów : 32 Skąd (w PL) : warszawa Skąd (w FR) : bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyPią Mar 21, 2008 2:12 pm

To jest moja pierwsza proba stworzenia strony .......
Zapraszam i czekam na propozycje, krytyki, sygnalizacje problemow, ....

Czesc forow i "upload" zdjec jest poddane uprzedniej weryfikacji admina
Powrót do góry Go down
Edyta

Edyta


Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 23 Skąd (w PL) : Poznan Skąd (w FR) : Tizac de Lapouyade

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptySob Maj 03, 2008 12:22 pm

No wreszcie mamy swoje forum, teraz juz przynajmniej nie bedzie problemu z umowieniem sie np na spotkanie Smile
Kolory super takie "polskie" Smile


Jedynie moja uwaga, ze skoro to jest forum dla Polakow i tym bardziej pod tytulem "Polskie Bordeaux" to moze nazwe "Mlodzi Polacy w Bordeaux" umiescic najpierw,a potem po francusku? no ale to taki szczegol, tak poza tym jest super !!!!

Dzieki Kasia Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin



Registration date : 21/03/2008 Liczba postów : 32 Skąd (w PL) : warszawa Skąd (w FR) : bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptySob Maj 03, 2008 5:27 pm

Edyta napisał:
No wreszcie mamy swoje forum, teraz juz przynajmniej nie bedzie problemu z umowieniem sie np na spotkanie Smile
Kolory super takie "polskie" Smile
W ostatnie chwili zmienilam! Na poczatku byla wiosenne zielen + szary (takie bardziej design, ale zupelnie nie polskie ....)

Edyta napisał:
Jedynie moja uwaga, ze skoro to jest forum dla Polakow i tym bardziej pod tytulem "Polskie Bordeaux" to moze nazwe "Mlodzi Polacy w Bordeaux" umiescic najpierw,a potem po francusku? no ale to taki szczegol, tak poza tym jest super !!!!
Edyta masz racje, sama to zauwazylam, ale juz mi sie nie chcialo zmienic. Juz to robie ;-)
Powrót do góry Go down
sylklu




Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 7 Skąd (w PL) : Skąd (w FR) : La Rochelle

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptySob Maj 03, 2008 11:25 pm

mala literowke w podtytule zauwazylam - powinno byc Polacy, prawda?
te "patriotyczne" kolory bardzo fajne, logo tez mi sie podoba, ale... (zeby nie bylo samych achow i ochow) czerwien po bokach prawde mowiac drazni bardzo moje oczy, moze z jasniejszym odcieniem moznaby sprobowac? i moze w/w juz podtytul moglby troche wyzej byc (teraz zlewa sie z paskiem ponizej)?
ogolnie jednak - brawa! i fajnie bardzo, ze juz jest to forum - niech nam sluzy jak najdluzej i jak najlepiej!
Powrót do góry Go down
Admin
Admin



Registration date : 21/03/2008 Liczba postów : 32 Skąd (w PL) : warszawa Skąd (w FR) : bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyNie Maj 04, 2008 11:06 am

sylklu napisał:
mala literowke w podtytule zauwazylam - powinno byc Polacy, prawda?
hmm, nie wiem... ale juz poprawiam

sylklu napisał:
te "patriotyczne" kolory bardzo fajne, logo tez mi sie podoba, ale... (zeby nie bylo samych achow i ochow) czerwien po bokach prawde mowiac drazni bardzo moje oczy, moze z jasniejszym odcieniem moznaby sprobowac?
tez dla mnie troche to ostro, chcialam zmienic, ale musze sie dopiero nauczyc ;-)

sylklu napisał:
i moze w/w juz podtytul moglby troche wyzej byc (teraz zlewa sie z paskiem ponizej)?
Niestety to sie samo tak robi. Ale moze kiedys niechcacy wpadne na pomysl...

sylklu napisał:
ogolnie jednak - brawa! i fajnie bardzo, ze juz jest to forum - niech nam sluzy jak najdluzej i jak najlepiej!
Very Happy
no i dziekuje za uwagi!
Powrót do góry Go down
Admin
Admin



Registration date : 21/03/2008 Liczba postów : 32 Skąd (w PL) : warszawa Skąd (w FR) : bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyNie Maj 04, 2008 11:27 am

zrobilam troche ciemniejsze tlo : lepiej?
Powrót do góry Go down
sylklu




Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 7 Skąd (w PL) : Skąd (w FR) : La Rochelle

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyNie Maj 04, 2008 12:55 pm

jak dla mnie duzo lepiej!
Powrót do góry Go down
Edyta

Edyta


Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 23 Skąd (w PL) : Poznan Skąd (w FR) : Tizac de Lapouyade

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyNie Maj 04, 2008 3:00 pm

Dla mnie kolory byly ok, no ale wszystkim sie nie dogodzi Very Happy
Powrót do góry Go down
kasiaL

kasiaL


Registration date : 04/05/2008 Liczba postów : 165 Skąd (w PL) : Warszawa Skąd (w FR) : Bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyPią Maj 09, 2008 1:19 pm

Frekwencja marna.... Wszyscy wyjechali na przedluzony week-end?????
Powrót do góry Go down
sylklu




Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 7 Skąd (w PL) : Skąd (w FR) : La Rochelle

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyPią Maj 09, 2008 3:13 pm

przedluzony, ktory niemal caly maj trwa ;-) ;-) ;-)
Powrót do góry Go down
joanna_larra

joanna_larra


Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 28 Skąd (w PL) : Torun Skąd (w FR) : Bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyWto Maj 20, 2008 9:28 pm

Hej
ja tylko chcialam sie zapytac o te zdjecia
jak je wrzucic?
Powrót do góry Go down
Edyta

Edyta


Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 23 Skąd (w PL) : Poznan Skąd (w FR) : Tizac de Lapouyade

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyPią Maj 23, 2008 2:51 pm

Kasia chcialam zapytac czy moznaby bylo tak zrobic, zeby po otwarciu tej naszej strony, bylo widac wszystkie tematy, a nie tylko ten ogolny "Dzialanie forum", pozostale widac dopiero po zalogowaniu sie.

Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin



Registration date : 21/03/2008 Liczba postów : 32 Skąd (w PL) : warszawa Skąd (w FR) : bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptySob Maj 24, 2008 3:25 pm

Edyta napisał:
Kasia chcialam zapytac czy moznaby bylo tak zrobic, zeby po otwarciu tej naszej strony, bylo widac wszystkie tematy, a nie tylko ten ogolny "Dzialanie forum", pozostale widac dopiero po zalogowaniu sie.
Ja to zrobilam specjalnie, bo nie chce zeby byle kto czytal nas...

Uwaga! zmienilam kolejnosc postow, teraz ostatni post jest ostatnim na ostatniej stronie, wydaje mi sie to bardziej wygodne przy czytaniu
Powrót do góry Go down
Edyta

Edyta


Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 23 Skąd (w PL) : Poznan Skąd (w FR) : Tizac de Lapouyade

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyNie Maj 25, 2008 9:53 pm

Admin napisał:

Ja to zrobilam specjalnie, bo nie chce zeby byle kto czytal nas...

Skoro tak to rozumiem Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin



Registration date : 21/03/2008 Liczba postów : 32 Skąd (w PL) : warszawa Skąd (w FR) : bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Nowe fora   Otwarcie strony EmptyPią Maj 30, 2008 8:19 am

Nowa kategoria "Ogloszenia" i 2 fora w niej : "Kupno, sprzedaz" i "Praca". Zapraszam!
Powrót do góry Go down
joanna_larra

joanna_larra


Registration date : 02/05/2008 Liczba postów : 28 Skąd (w PL) : Torun Skąd (w FR) : Bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyPon Cze 09, 2008 8:44 pm

hej
maly problem ze zdjeciami
jak widac udalo mi sie wrzucic kilka(a chcialam dodac jeszcze wiecej ze spotkania w carignan) ale jest limit w Mo.
nie moge ich dodac do kategorii spotkania (do innych ok) wiec wrzucilam do innych kategorii.
Nie besztaj mnie Kasia affraid
Powrót do góry Go down
kasiaL

kasiaL


Registration date : 04/05/2008 Liczba postów : 165 Skąd (w PL) : Warszawa Skąd (w FR) : Bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyWto Cze 10, 2008 10:19 am

joanna_larra napisał:
nie moge ich dodac do kategorii spotkania (do innych ok) wiec wrzucilam do innych kategorii.Nie besztaj mnie Kasia affraid
oj nieladnie, nieladnie.... Evil or Very Mad

Dobra musze sprawdzic co tam nie tak.
I dziekuje za bardzo apetyczne zdjecie ostryg. Mniam
Powrót do góry Go down
kasiaL

kasiaL


Registration date : 04/05/2008 Liczba postów : 165 Skąd (w PL) : Warszawa Skąd (w FR) : Bordeaux

Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony EmptyWto Cze 10, 2008 3:45 pm

Zrobilam porzadek.
Asiu twoje zdjecia byly w dobrej kategorii ale czekaly na moja aprobate, kategoria "Spotkania" (inne nie) jest poddana mojej aprobacie przed publikacja. Ale nie wiem dlaczego nie dostalam maila n.t.

Reszta info tu : https://pl-bdx.forumpolish.com/dzialanie-forum-f1/galeria-zdjec-t14.htm#150
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Otwarcie strony Vide
PisanieTemat: Re: Otwarcie strony   Otwarcie strony Empty

Powrót do góry Go down

Otwarcie strony

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
Polskie Bordeaux :: Informacje ogolne :: Dzialanie forum -